Finonent planuje wprowadzić wiele nowych funkcjonalności

Rzeczywistość rynkowa jest jasna: istnieje ogromna potrzeba stworzenia sposobu na przekazy pieniężne online, które pozwolą ułatwić życie. Klienci muszą w łatwo i prosty wpłacać i wypłacać środki w dowolnej walucie, a wszystko to bez martwienia się o skomplikowane systemy bankowe. To skłoniło firmę Finonet do uruchomienia sposobu na wyjście poza erę standardowych przelewów poprzez zapewnienie pełnego zestawu zintegrowanych funkcji płatności i wymiany walut.

Historia Finonet

Platforma Finonet rozpoczęła swoją podróż w 2020 roku. Niecałe pół roku później została wpisana do rejestru Małych Instytucji Płatniczych przez Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce (KNF) pod numerem MIP93/2021. Właścicielem serwisu Finonet jest Klik-24 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zarząd spółki postanowił zbudować produkt typu e-płatności, który umożliwia konsumentowi na wymianę waluty oraz wypłatę do dowolnego odbiorcy w banku krajowym, Aktualnie Spółka oferuje swoje usługi na terenie Polski, gdzie koncentruje swoje działania w obszarze płatności internetowych.

Usługi Finonet

Obecnie Finonet pomaga klientom w tworzeniu wspaniałych doświadczeń związanych z przekazem pieniężnym wraz z wyminą walut. Spółka stworzyła technologię, która umożliwia na dokonanie transakcji w swoim portalu. Finonet zapewnia jednocześnie specjalistyczne wsparcie dla swoich klientów, zawsze mogą zadzwonić, aby uzyskać pomoc lub informację.

Zespół

Zespół Finonet składa się z osób o bogatym doświadczenie ze świata technologii i finansów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie sprostać wymaganiom rynkowym, dając swoim klientom metodę płatności, która odpowiada dzisiejszym potrzebom.

Dane kontaktowe

Klik-24 Sp. z o.o., właściciel serwisu Finonet.pl z siedzibą we Wrocławiu,

przy: ul. Miernicza 21/8, 50-435 Wrocław,

wpisanym do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu-Fabryczna, Wydział VI Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000847322,

NIP: 8992881509,

REGON: 386365538.

Kapitał zakładowy (wpłacony w całości): 250 000 zł.